23 czerwca 2026 r. mieszkańcy DPS Magnolia wybrali się na wycieczkę do Parku Krasnala w Nowej Soli. Pogoda dopisała tak bardzo, że nawet krasnale wyglądały, jakby brały kąpiel słoneczną. Spacerowaliśmy, podziwialiśmy gigantyczne figury, a niektórzy z nas próbowali ustalić, kto jest większy: krasnal czy nasz apetyt na lody. Było dużo śmiechu, zdjęć i dobrego humoru. A jeśli ktoś twierdzi, że widział krasnala, który nam pomachał - absolutnie mu wierzymy. To był dzień pełen radości i pozytywnej energii!













