Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

CÓŻ TO BYŁ ZA DZIEŃ! - 23.06.2026

Utworzono dnia 26.06.2026

23 czerwca 2026 r. mieszkańcy DPS Magnolia wybrali się na wycieczkę do Parku Krasnala w Nowej Soli. Pogoda dopisała tak bardzo, że nawet krasnale wyglądały, jakby brały kąpiel słoneczną. Spacerowaliśmy, podziwialiśmy gigantyczne figury, a niektórzy z nas próbowali ustalić, kto jest większy: krasnal czy nasz apetyt na lody. Było dużo śmiechu, zdjęć i dobrego humoru. A jeśli ktoś twierdzi, że widział krasnala, który nam pomachał - absolutnie mu wierzymy. To był dzień pełen radości i pozytywnej energii!

 

grupa stoi na placu obok figurki policjanta w tle drzewa

Podopieczni siedzą pod parasolem z trzciny

Nasza placówka

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 122

W poprzednim tygodniu: 121

W tym miesiącu: 745

W poprzednim miesiącu: 971

Wszystkich: 35942