25 czerwca 2026 r. w naszym Domu odbyło się wielkie Powitanie Lata połączone z Dniem Ojca - i możemy potwierdzić, że lato przyszło osobiście, w pełnym słońcu i dobrym humorze. Odwiedzili nas goście oraz uczestnicy z zaprzyjaźnionych placówek, więc przed budynkiem było tak tłoczno i wesoło, że nawet kwiaty wyglądały na zaskoczone. Konkursy? Były! Emocje? Ogromne! Rywalizacja? Absolutnie przyjacielska! A na koniec… zespół folklorystyczny „Za Młodzi” rozkręcił imprezę tak, że lato chyba zostało z nami na stałe... To był dzień pełen śmiechu, słońca i świetnej zabawy...













